Joker Sousse
Joker Sousse

 

Zwaną także perłą Sahelu stanowi serce turystyki Tunezji, liczy trzy duże strefy turystyczne o różnorodnym charakterze, samo Sousse to dawne miasto Rzymskie Hadrummet, posiada wspaniałą starówką tzw. miasto arabskie, kolejna strefa to port El Kantaoui z mariną jachtową i wspomnieniami Samego Polańskiego (kręcono tutaj słynny film Piraci), trzecia strefa to spokojny Monastir z muzeum Bourgiby; pierwszego i zarazem odważnego prezydenta Tunezji, region to piekne długie plaże i słońce gwarantowane przez 340 dni.

Joker to doskonała kombinacja ceny i jakości. Możemy uzyskać niesamowicie korzystne ceny - nie rezygnując z wysokiej jakości - rezerwując pobyt nie w jednym, konkretnym Hotelu - ale w grupie Hoteli, blisko siebie położonych i gwarantujących równie wysoką jakość. Nazwę docelowego hotelu dowiadujemy się najpózniej na tydzień przd wylotem

Tworząc Ofertę Joker Hotele dobierane są według poniższych, wysokich kryteriów:

  • Wyłącznie sprawdzone hotele 3 lub 4 gwiazdki oraz luksusowe apartamenty
  • Hotele w 1 linii brzegowej maksymalnie 600 m od plaży (odzielona plaża ogrodami lub promenadą)
  • Gwarancja satysfakcji klientów hotelu na poziomie 70 proc w portalach Booking.com lub Trivago
  • Oferujemy usługi rezydenta 7 dni w tygodniu, transfery do hotelu i z powrotem, wycieczki fakultatywne w cenach promocyjnych:).

Spotkanie z rezydentem lub przedstawicielem firmy na lotnisku w Polsce lub w Tunezji, transfer do hotelu i pomoc przy zakwaterowaniu.

 

 

Hotele Joker

Przykladowe hotele:

Riadh Palm - Marhaba Resort - Rojal Jinene - Skanes Palace - Marabout - Sentido Rosa - Ksar Lti - Thalassa resort - Soviva

Położenie i warunki plaży

 

Bezpośrednio przy plaży, gwarantuje to dodatkowo wysoki standard oferty , w pierwszej linii usytuowane są zazwyczaj najbardzie prestiżowe hotele , sama plaża spełnia zawsze 3 warunki:

- piaszczysta
- długa
- leżaki i parasole (bezpłatne)

Pokoje

 

- klimatyzacja indywidualna
- TV-Sat, telefon
- lodówka , płatna i na życzenie  w niektórych pokojach gratis
- łazienka (WC, wanna/prysznic)
- balkon taras

Wyżywienie

 

Gwarancja All inclusive: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia w wybranych barach. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane są w godzinach 10:00-24:00.

Inne świadczenia w standardzie hoteli

 

Bezpłatne
- basen, basen kryty, zjeżdżalnie
- leżaki i materace oraz parasole przy basenie, ręczniki plażowe (kaucja)
- siłownia (1h)
- aerobic, gimnastyka wodna
- korty tenisowe 
- tenis stołowy, mini golf
- siatkówka plażowa
- sauna, hammam (1h)
- bogaty program animacji
Płatne
- squash
- bilard
- masaże
- sporty wodne na plaży

Cena obejmuje

 

Bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), transfer lotnisko - hotel - lotnisko; opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie wg opisu, podatek VAT, obowiązkowe ubezpieczenie Tu Europa standard, opłaty lotniskowe.

Od 26.11.2016r wszystkie oferty zawierają w cenie składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFC) 
15PLN - za imprezy samolotowe czarterowe (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską) 
13PLN - za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę 
10PLN - za imprezy oparte o loty rejsowe oraz autokarowe i dojazd własny na terenie Europy (za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską)
Cena nie zawiera dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji i chorób przewlekłych, wycieczek fakultatywnych. 

Imprezy fakultatywne

 

Takruna – Sidi Khelifa
Wycieczka organizowana jest dla gości z hoteli w Sousse i Monastirze. Przejazd do „wiszącej wioski” Takruna malowniczo położonej na skale, której mieszkańcy o jasnej cerze i kasztanowych włosach są świadectwem przemieszania się ludów, jakie dokonało się w ciągu burzliwej historii tych okolic.  Przejazd do Sidi Khelifa i zwiedzanie tamtejszych pozostałości po rzymskim mieście. Wycieczka półdniowa.

Delfinarium i Friguia Park
Przedpołudniowa wycieczka do Parku Friguia to niesamowite spotkanie z fauną Czarnej Afryki. To niezwykłe przenosiny na chwilę z Tunezji muzułmańskiej do kolebki człowieka – do środkowej części kontynentu. Park Friguia to ponad 100 zwierząt – lwy, słonie, żyrafy, kangury oraz wiele, wiele innych, które zwykliśmy utożsamiać z tym kontynentem. Spektakl delfinów stanowi hit parku, trwa około 45 min. Wycieczka półdniowa.

Spektakl Medinat Alzahra (wieczór)
Wieczór w tym miejscu to historia Tunezji przekazana w niesamowitym, ponad godzinnym widowisku. Berberowie, Rzymianie, Muzułmanie, Turcy – wszystko to w perfekcyjnie przygotowanym przedstawieniu, także w języku polskim, poprzedzonym kolacją, która wprowadzi nas w atmosferę tajemniczości. Przekroczenie bramy Medinat Alzahra to wejście w zupełnie inny świat – świat z „Baśni tysiąca i jednej nocy”...

Dwudniowa wycieczka na Saharę
Dzień 1. Naszą wyprawę rozpoczynamy od Koloseum Rzymskiego El Djem - zbudowanego w 230 roku. Dalsza trasa naszej wędrówki prowadzi na południe do wspanialej oazy nadmorskiej w Gabes. Niezapomniane widoki czekają nas w pełnej kraterów Matmacie. gdzie spotkamy się z księżycowym krajobrazem. "Bramą Pustyni" będzie miasteczko Douz.
Dzień 2. Wczesnym rankiem ruszamy w dalszą wyprawę w celu poznania niezwykłych i tajemniczych miejsc na Saharze, a bez wątpienia takim miejscem będzie największe, słone jezioro w Afryce - Chott El Djerid (możemy ujrzeć fatamorganę). Poprzez jezioro przejedziemy groblą łączącą miasto Kebili z Tozeur, skąd dalej naszą podróż będziemy kontynuować poruszając się jeepami. Udając się na północ w oddali ujrzymy pierwsze wzniesienia gór Atlasu Saharyjskiego oraz pierwszą oazę górską Chebika, usadowioną u stóp wąwozu, trochę wyżej dotrzemy do Tamerzy a następnie do legendarnej oazy Mides.  Naszą egzotyczną wyprawę zamkniemy świętym miastem islamu - Kairouan, słynącego z Wielkiego Meczetu. Kairouan słynie również z produkcji najpiękniejszych w Tunezji dywanów.
 
Jednodniowa wycieczka do Tunisu
Odrywając Was - drodzy Turyści od słońca i gwarnych, przepięknych tunezyjskich plaż chcielibyśmy pokazać Państwu stolicę kraju Tunis. Tu przeszłość splata się z teraźniejszością. Odwiedzimy Stare Miasto - Medinę, które obwarowuje Meczet Ezzitouna, oraz Katedrę St. Vincenta, która mieści się przy największej ulicy w Tunisie Alei Habib Bourguiby. Zabierzemy was również do muzeum Bardo - gdzie obejrzymy unikatową kolekcję rzymskich mozaik. Następnie Kartagina oraz perła tunezyjskiego wybrzeża - miasteczko Sidi Bou Said królujące nad niewielkim, urokliwym portem.

Informacje dodatkowe:

 

- Wymagany paszport ważny 3 m-ce (ważność liczona od daty powrotu).

 

- Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni.

 

- Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.


KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.

 

 

Ambasada RP

Tunis, Le Grand Boulevard de la Corniche , 2045 Les Berges du Lac II

Tel dyżurny: +216 98 362 547 (po godzinach pracy placówki)

Tel dyżurny: +216 71 196 191 (w godzinach pracy placówki)

Tel: +216 71 196 196, +216 71 196 193

Napisz - oddzwonimy 

NEWSLETTER
 / INFO O PROMOCJACH
dotpay