Joker Mahdia
Joker Mahdia

 

Miasto historyczne w północnej – wschodniej Tunezji, nad morzem śródziemnym, stolica Afrikii, została założona przez słynną dynastię Fatimidów która wybudowała także Kair, dziś słynna przed wszystkim z tzw białych plaż o nietypowym szmaragdowym kolorze morza oraz bogatej faunie nadbrzeżnej.

 Joker to doskonała kombinacja ceny i jakości. Możemy uzyskać niesamowicie korzystne ceny - nie rezygnując z wysokiej jakości - rezerwując pobyt nie w jednym, konkretnym Hotelu - ale w grupie Hoteli, blisko siebie położonych gwarantujących równie wysoką jakość. Nazwę docelowego hotelu dowiadujemy się najpózniej na tydzień przd wylotem.

Tworząc Ofertę Joker Hotele dobierane są według poniższych, wysokich kryteriów:

- Wyłącznie sprawdzone hotele 3 lub 4 gwiazdki oraz luksusowe apartamenty.

- Hotele w 1 linii brzegowej maksymalnie 600 m od plaży (odzielona plaża ogrodami lub promenadą).

- Gwarancja satysfakcji klientów hotelu na poziomie 70 proc w portalach Booking.com lub Trivago.

- Oferujemy usługi rezydenta 7 dni w tygodniu, transfery do hotelu i z powrotem, wycieczki fakultatywne w cenach promocyjnych:).

Spotkanie z rezydentem lub przedstawicielem firmy na lotnisku w Polsce lub w Tunezji, transfer do hotelu i pomoc przy zakwaterowaniu.

Hotele Joker Mahdia

 

- Club Thapsus

- Mahdia Palace

- Thalassa Mahdia

- Vinci El Mansour

- Nour Palace

- Primasol El Mehdi

Pokoje

 

- klimatyzacja indywidualna
- TV-Sat, telefon
- lodówka , płatna i na życzenie  w niektórych hotelach gratis
- łazienka (WC, wanna/prysznic)
- balkon taras

Wyżywienie

All inclusive: śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu, przekąski w ciągu dnia w wybranych barach. Lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe serwowane są w godzinach 10:00-24:00.

Położenie i warunki plaży

 

Bezpośrednio przy plaży, to dodatkowa gwarancja  wysokiego standardu oferty, w pierwszej linii usytuowane są zazwyczaj najbardzie prestiżowe hotele, sama plaża spełnia zawsze 3 warunki:

- piaszczysta
- długa
- leżaki i parasole (bezpłatne)

Cena Zawiera


Cena zawiera (PLN): bilet lotniczy, zakwaterowanie w hotelu (doba hotelowa zaczyna się w dniu przyjazdu od godz. 14:00, kończy o godz. 12:00), transfer lotnisko - hotel - lotnisko; opiekę polskojęzycznego rezydenta; wyżywienie wg opisu, podatek VAT, obowiązkowe ubezpieczenie Tu Europa standard, opłaty lotniskowe.

Inne świadczenia w standardzie hoteli

Bezpłatne
- basen, basen kryty, zjeżdżalnie
- leżaki i materace oraz parasole przy basenie, ręczniki plażowe (kaucja)
- siłownia (1h)
- aerobic, gimnastyka wodna
- korty tenisowe 
- tenis stołowy, mini golf
- siatkówka plażowa
- sauna, hammam (1h)
- bogaty program animacji
Płatne
- squash
- bilard
- masaże
- sporty wodne na plaży

Wycieczki fakultatywne

 

WYCIECZKA AUTOKAREM PO WYSPIE DJERBIE (1/2 dnia). Po wyjeździe z hotelu krótki postój na rzymskiej grobli łączącej wyspę z lądem dla chętnych pragnących zrobić zdjęcia. Później zwiedzanie Guellala oraz centrum garncarstwa, jednej z najstarszych na świecie synagog - El Ghriba. Następnie zwiedzanie Houmt Souk - stolicy wyspy oraz wizyta w atelier, gdzie produkuje się dywany. W Houmt Souk czas wolny, po czym powrót do hotelu. 

 

GABES - MATMATA - WYSPA DJERBA (1 dzień). Po śniadaniu wyjazd na przeprawę promową i przejazd w kierunku oazy morskiej Gabes. W Gabes czas wolny na tradycyjnym targu (souk). Dla chętnych pzejażdżka bryczkami po oazie (płatne dodatkowo ok. 5 DT). Następnie przejazd do Matmaty, dawnej osady Berberów, słynącej z oryginalnej architektury mieszkań. Po obiedzie zwiedzanie tradycyjnych troglodyckich domostw. Powrót na Djerbę. 

 

WIECZÓR FOLKLORYSTYCZNY. Wizyta w skansenie, gdzie będzie można zobaczyć pokazy artystów prezentujących swoje umiejętności m.in.: taniec z szablami, noszenie garnków na głowie, taniec brzucha oraz degustacja tradycyjnych potraw kuchni tunezyjskiej - brik, shorba, cous cous, jak również bez ograniczeń wino i napoje chłodzące.

 

REJS STATKIEM NA "WYSPĘ FLAMINGÓW". Wypłynięcie statkiem z portu rybackiego w Houmt Souk. Podczas wyprawy niepowtarzalna możliwość zobaczenia różowych flamingów i delfinów. Zacumowanie na wyspie, program animacyjny z możliwością kąpieli, łowienia ryb, opalania. W cenie obiad składający się z kuskusu, ryb z grilla.

 

Informacje dodatkowe

 

Wymagany paszport ważny 3 m-ce (ważność liczona od daty powrotu)

Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni

Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest do przestrzegania paszportowych, celnych, zdrowotnych i innych przepisów kraju, do którego podróżuje. Klient odpowiedzialny jest za dotrzymanie wszelkich przepisów niezbędnych do przeprowadzenia imprezy turystycznej, o których został poinformowany przez organizatora.

KAŻDY Z NASZYCH KLIENTÓW ZOBLIGOWANY JEST DO POTWIERDZENIA GODZIN NA 24h PRZED WYLOTEM (DOTYCZY TO WYLOTÓW Z POLSKI JAK I POWROTÓW DO POLSKI). Odprawa lotnicza rozpo­czyna się na 2 godziny przed planowanym lotem i kończy się na 40 minut przed. Każdy klient zobligowany jest do zgłoszenia się do od­prawy we właściwym czasie przed realizowanym lotem.

 

 

Ambasada RP

Tunis, Le Grand Boulevard de la Corniche , 2045 Les Berges du Lac II

Tel dyżurny: +216 98 362 547 (po godzinach pracy placówki)

Tel dyżurny: +216 71 196 191 (w godzinach pracy placówki)

Tel: +216 71 196 196, +216 71 196 193

Napisz - oddzwonimy 

NEWSLETTER
 / INFO O PROMOCJACH
dotpay