Oferta Joker

        
 

Joker to doskonała kombinacja ceny i jakości. Możemy uzyskać niesamowicie korzystne ceny -
nie rezygnując z wysokiej jakości - rezerwując pobyt, nie w jednym konkretnym Hotelu - ale w grupie Hoteli, blisko siebie położonych i gwarantujących równie wysoką jakość. Nazwe docelowego hotelu dowiadujemy się najpózniej na tydzień przed wylotem.

Wyłącznie sprawdzone hotele 3 lub 4 gwiazdki oraz luksusowe apartamenty.

Hotele w pierwszej linii brzegowej maksymalnie 600 m od plaży
(
plaża odzielona ogrodami lub promenadą).

Gwarancja satysfakcji klientów hotelu na poziomie 70 proc w portalach

Booking.com lub Trivago.

 
  
Słoneczny brzeg , najwiekszy kurort Bułgarski nad morzem czarnym, usytuowany 15 km od pięknego miasta Burgas. Liczne hotele usytuowane w pasie nadmorskim 15 km. Rozpościela się od Nessberu po St Vlas.
Drugi kurort nad morzem czarnym, Złote piaski to oczywiscie niekoncząca się plaża oraz miasto Warna z niesamowitymi bulwarami. Sam kurort jest usytuowany w strefie leśnej dzieki której powietrze jest  rzeźkie nawet latem, idealnie dla rodzin a także dla osób lubiących zabawę. Okolica mola oraz deptaku to niekończące puby, butiki, dyskoteki.
  
 
Sousse zwany także perłą Sahelu stanowi serce turystyki Tunezji, liczy trzy duże strefy turystyczne o różnorodnym charakterze, samo Sousse to dawne miasto Rzymskie Hadrumet, posiada wspaniałą starówką tzw. miasto arabskie, kolejna strefa to port El Kantaoui z mariną jachtową i wspomnieniami Samego Polańskiego (kręcono tutaj słynny film Piraci), 3 strefa to spokojny Monastir z muzeum Bourgiby, pierwszym a zarazem odważnym prezydentem Tunezji, piekne długie plaże i słońce gwarantowane przez 340 dni.
Tunezja - Hammamet

Region Hammamet Jasmin to zamknięta strefa turystyczna, liczne egzotyczne hotele, odtworzone dekoracje dawnych pałaców z baśni tysiąca i jednej nocy, wybudowane współczesne stare miasto arabskie, parki atrakcji Karthageland, aquaparki oraz najszersze plaże w Tunezji, cała miejscowosc jest oddalona około 8 km od własciwego centrum Hammamet a zarazem stanowi odrębną strzeżoną strefę gubernatorstwa Nabeul.
Tunezja - Mahdia
Miasto historyczne w północnej – wschodniej Tunezji, nad Morzem Śródziemnym, stolica Afryki, zostało założone przez słynna dynastię Fatimidów która wybudowała także Kair, dziś słynna przed wszystkim z tzw białych plaż o nietypowym szmaragdowym kolorze morza oraz bogatej faunie nadbrzeżnej.
 
 
Druga największa wyspa kanaryjska, znana ze swych ciemno brązowych plaż (mikroskopyjny piasek saharyjski wymieszany z lawą wulkaniczną) oraz z przepięknych kolorowych miasteczek (słynne poranne rynki), intuicyjnej infrastruktury (komunikacja miejska), Wulkanu Teide na który organizujemy dedykowane wycieczki.
Hiszpania - Gran Canaria
Gran canaria, jedna z wysp kanaryjskich jest zwaną także kontynentem w pigułce, znana jest przez swoje plaże, wydmy w regionie Maspalomas, uroki wyspy to także miasteczko Puerto Mogan, rynek rzemiosła Areguinegin oraz stolica wyspy Las Palmas ze swym wspaniałym bulwarem.
Hiszpania -Majorka
Majorka, największa z wysp balearów, usytuowana w linii prostej 50km od Ibizy i 245km od Barcelony, jest znana ze swoich głębokich jaskiń, pieknych widoków połnocnej częsci Alkudii oraz dwoch kurortów El Arenal - znane z filmów (Lody na patyku) oraz bardziej angielski Magaluff, jest także nutka polska w ofercie - wycieczka do Valdemosy w której Chopin spędzał z George Sand długie wakacje rehabilitacyjne.